xCh

  Home / SPOJE.NET / Info / Login

 
Arachne Labs převedly všechny svoje telekomunikační aktivity na SPOJE.NET
Michael Polák ( )
Přečteno 35777x, rubrika: (cz) Společenství

Značka Arachne Labs nyní budou používána pouze pro vývoj software, resp. pro drobné zakázky živnostenského charakteru (instalace připojení, apod.). Všichni klienti připojení k Internetu nebo klienti využívající webhostingové či serverhousingové služby jsou postupně převáděni pod hlavičku SPOJE.NET s.r.o.

Naprostá většina klientů telekomunikačních služeb Arachne Labs už byla kontaktována ohledně podpisu smlouvy, která se týká převodu všech závazků Arachne Labs na firmu SPOJE.NET s.r.o. - vyjímkou je zatím větší část webhostingových klientů a menší část klientů služby server housing. Protože webhosting není v principu telekomunikační služba (Arachne Labs nikdy nebyly provozovatelem veřejné telekomunikační sítě, zatímco SPOJE.NET jsou k tomuto o ČTÚ naproti tomu registrovány od samého počátku), tak všichni klienti webhostingu dostanou k faktuře od Arachne Labs současně návrh smlouvy ze SPOJE.NET (upozorňuji na možnost zajistit si úhradu doménového jména v ceně webhostingu - doména zůstává vlastnictvím zákazníka, mění se pouze registrátor).

Nový web www.spoje.net je po více než ročních přípravách konečně v provozu. Kromě obeznámení se se základní nabídkou nové firmy, jejími Všeobecnými Smluvními Podmínkami [PDF] apod. můžete nový web využít mimo jiné k daleko komfortnějším přístupu k vaším e-mailovým schránkám - zcela bez ohledu na to, zda již byly přestěhovány na nové poštovní servery firmy SPOJE.NET

SPOJE.NET s.r.o. jsou od začátku navržené jako firma, která bude schopná se vyrovnat "s tím vším okolo": tedy např. prodej telekomunikačního a serverového hardware, poskytování souvisejících služeb, apod. Arachne Labs naproti tomu byli původně softwareové firma - a softwareovou firmou se po převodu všech svých zbylých závazků vůči klientům na SPOJE.NET také zase stanou: novým zaměřením Arachne Labs bude jen a pouze vývoj vlastního open source software a provádění komerčních úprav tohoto software dle požadavků zákazníků.

 • Formátovat pro tisk
 • Všechny články tohoto autora
 • Všechny články v rubrice (cz) Společenství

 •  
          
   
   
  [] Mapa webu | Site Map
   
   
  [](en) Software Releases
  [](en) Press Releases
  [](en) Fellowship
  [](en) Links / Comments
  [](en) Archive
  [](cz) Tiskové zprávy
  [](cz) Společenství
  [](cz) Odkazy / komentáře
  [](cz) Archív
   
   
  []Transparentní účet u Fio banky jako možná forma financování svobodného software
  04.09.2012 02:03
  Arachne Labs se po převodu všech smluvních závazků vůči klientům na nástupnický subjekt SPOJE.NET soustředí výhradně na vývoj software, v ideálním případě samozřejmě toho svobodného. Jako vhodný nástroj pro financování takového vývoje se jeví transparentní bankovní účet.
   
  []Dohoda ACTA se zásadním způsobem dotýká každého internetového poskytovatele
  11.02.2012 14:03
  Arachne Labs všechny svoje aktivity související s poskytováním Internetu převedly na firmu SPOJE.NET - přesto pokládám za důležité zmínit se v těchto dnech o dění okolo dohody ACTA, která by měla zásadní dopad na samotný princip poskutování Internetu.
   
  []Arachne Labs převedly všechny svoje telekomunikační aktivity na SPOJE.NET
  27.06.2011 17:39
  Značka Arachne Labs nyní budou používána pouze pro vývoj software, resp. pro drobné zakázky živnostenského charakteru (instalace připojení, apod.). Všichni klienti připojení k Internetu nebo klienti využívající webhostingové či serverhousingové služby jsou postupně převáděni pod hlavičku SPOJE.NET s.r.o.